Донецький апеляційний господарський суд повідомляє, що ухвалою суду від «19» жовтня 2015р. апеляційну скаргу приватного підприємства "Діоніс" в особі ліквідатора Забродіна О.М., м. Донецьк на рішення господарського суду Донецької області від 15 вересня 2015 року
по справі № 905/765/15
за позовом
Приватного підприємства "Діоніс" в особі ліквідатора Забродіна О.М., м. Донецьк
до
Товариства з обмеженою відповідальністю "Макіївська взуттєва фабрика "Аспект", м. Макіївка
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача
Товариство з обмеженою відповідальністю "Донбас Плюс", Волноваський район Донецької області
про
визнання недійсною додаткову угоду від 29.02.2012р. до договору № 5 від 22.11.2010р., визнання недійсними актів-приймання-передачі векселів, визнання недійсними прості векселі та такими, що не мають вексельної сили
призначено до судового розгляду на «02» листопада 2015р. о 14 год. 20 хв.
у складі судової колегії:
головуючий суддя Бойченко К.І.
судді: Татенко В.М., Попков Д.О.
Засідання відбудеться в приміщенні Донецького апеляційного господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Леніна, 5, перший поверх, кабінети № 106-108.
З повним текстом вищезазначеної ухвали суду можна ознайомитись тут.