Донецький апеляційний господарський суд повідомляє, що постановою суду від «09» вересня 2015р. апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”, м. Київ в особі філії АТ “Укрексімбанк” в м. Луганську, м. Луганськ на рішення господарського суду Луганської області від 23 червня 2015 року
по справі № 913/70/15
за позовом
Публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”, м. Київ в особі філії АТ “Укрексімбанк” в м. Луганську, м. Луганськ
до
Товариства з обмеженою відповідальністю “Агарікус”, м. Луганськ
про
стягнення 401 132, 27 грн.
ЗАЛИШЕНО БЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ