Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Донецький апеляційний господарський суд повідомляє, що ухвалою суду від «12» січня 2018 р. розглянувши апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця Плітус Олени Володимирівни, м.Сєвєродонецьк Луганської області на рішення господарського суду Луганської області від 12.12.2017 року
по справі № 913/868/17
за позовом
Фізичної особи-підприємця Плітус Олени Володимирівни, м.Сєвєродонецьк Луганської області
до
Товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об’єднання”, м.Луганськ
про
визнання недійсним рішення комісії про застосування оперативно-господарської санкції, оформлене протоколом з розгляду акту про порушення Правил користування електричної енергією
УХВАЛИВ
1.Відкрити апеляційне провадження у справі №913/868/17.
2.Зобов’язати відповідача в строк до 02.02.2018р. включно надати до Донецького апеляційного господарського суду заперечення проти клопотання позивача (за наявності) та відзив на апеляційну скаргу з доказами їх надсилання скаржнику.
З повним текстом вищезазначеної ухвали суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень (http://www.reyestr.court.gov.ua/)