Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Донецький апеляційний господарський суд повідомляє, що постановою суду від «19» липня 2016р. апеляційну скаргу Релігійної Православної громади “Свято-Стрітенська парафія Донецької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату міста Костянтинівки Донецької області”, м. Костянтинівка на рішення господарського суду Донецької області 16.05.2016 року
по справі № 905/904/16
за позовом
Горлівської Єпархії Української Православної Церкви, м.Горлівка
до
Релігійної Православної громади “Свято-Стрітенська парафія Донецької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату міста Костянтинівки Донецької області”, м. Костянтинівка
про
про визнання недійсним рішення
ЗАЛИШЕНО БЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ
З повним текстом вищезазначеної постанови суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень (http://www.reyestr.court.gov.ua/)