Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Донецький апеляційний господарський суд повідомляє, що ухвалою суду від «03» червня 2016р. апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “ТАУРУС-
по справі № 905/443/15
за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю “ФАДЖ”, м.Київ
до
Товариства з обмеженою відповідальністю “ТАУРУС-
про
витребування майна з чужого незаконного володіння та зобов’язання звільнити займане приміщення
за зустрічним позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю “ТАУРУС-
до
Товариства з обмеженою відповідальністю “ФАДЖ”, м.Київ
про
зобов’язання ТОВ “ФАДЖ” припинити дії, що порушують право ТОВ “ТАУРУС-
УХВАЛИВ:
Залучити за ініціативою суду до участі у розгляді спору в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецбудфонд", м.Донецьк (
Зобов'язати третю особу надати суду належним чином завірені документи, що підтверджують статус Товариства з обмеженою відповідальністю "Спецбудфонд", м. Донецьк, вул. Хірургічна, 22, код ЄДРПОУ 38264310 (свідоцтво, статут, довідку ЄДРПОУ), письмові пояснення по суті спору.
СПРАВУ ПРИЗНАЧЕНО ДО СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ НА 22.06.2016 р. о 11:10
у складі судової колегії:
головуючий суддя Агапов О.Л.
судді Ушенко Л.В., Склярук О.І.
Засідання відбудеться в приміщенні Донецького апеляційного господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5, перший поверх, зал судових засідань № 2 (к. 107)
З повним текстом вищезазначеної ухвали суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень (http://www.reyestr.court.gov.ua/)