flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Отримання дозволу на переміщення в районі проведення АТО

 
З 7 липня 2015 року на пунктах пропуску в зоні проведення антитерористичної операції запроваджена електронна система пропускного режиму. Наразі пропуск здійснюється на підставі пред’явлення паспорту та дозволу для переміщення особи в районі проведення АТО.
 
Зокрема, отримати дозвіл на переміщення в районі проведення антитерористичної операції можливо шляхом подання заяви в електронному вигляді.
 
Для того, щоб подати заяву на отримання перепустки необхідно зареєструватися в Реєстрі дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО за посиланням в мережі Інтернет – https://urp.ssu.gov.ua. При цьому поля позначені зірочкою є обов’язковими для заповнення, інші заповнюються за бажанням.
 
Після реєстрації, на зазначену заявником електронну пошту миттєво надходить лист з логіном і паролем (авторизація). За допомогою означених логіну та паролю заявник отримує доступ до реєстру для подачі заяви на отримання перепустки та подальшого відстеження результатів її розгляду. 
 
 Для оформлення заяви необхідно обрати координаційний пункт через який планується проїзд (одночасно можливо обрати декілька пунктів проїзду) і вказати своє громадянство. 
 
Після цього необхідно зазначити свої особисті дані (серію,  номер паспорту та ким виданий, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу фактичного місця проживання і реєстрації) та мету переміщення в зоні антитерористичної операції.
 
Важливо! Будьте уважні при внесенні особистих даних та перевіряйте їх достовірність. У вас не буде можливості внести поправки, тому перед тим, як натиснути кнопку "Далі" переконайтеся, що все написано правильно, що ви нічого не пропустили.
 
Про рішення щодо оформлення дозволу та включення його до реєстру заявник повідомляється протягом 10 діб, про що зазначається у розділі "Історія подачі заяв".