Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

29 листопада відбудеться презентація нового Висновку КРЄС про еволюцію судових рад

26 листопада 2021, 10:52

29 листопада 2021 року о 10:00 за участі членів Вищої ради правосуддя відбудеться засідання круглого столу, під час якого буде презентовано новий Висновок КРЄС № 24 (2021 р.) про еволюцію судових рад та їхню роль у незалежних і неупереджених судових системах.

Захід організований Верховним Судом спільно із проєктом Ради Європи «Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя».

Під час круглого столу будуть обговорені викладені у Висновку рекомендації щодо компетенції, організації та складу судових рад; їхньої легітимності та відповідальності; взаємовідносин з громадянським суспільством, засобами масової інформації, антикорупційними органами тощо.

Представники КРЄС, Ради Європи, судової, законодавчої і виконавчої влади України, науковці й  учасники громадських організацій обговорять основні положення нового Висновку КРЄС та подальшу імплементацію викладених у ньому рекомендацій.

Від Вищої ради правосуддя у обговоренні Висновку візьмуть участь виконувач обов’язків Голови Ради Олексій Маловацький та члени ВРП.

Круглий стіл транслюватиметься на ютуб-каналі Вищої ради правосуддя (https://bit.ly/3p4ii4G) та на сторінці ВРП у Facebook (https://bit.ly/3FLtmKQ).