Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відключення електрики, відсутність води — наслідки чергового ракетного удару росії по Україні

24 листопада 2022, 13:19

Ракетні удари країни-агресора по об’єктах енергетичної інфраструктури України призвели до того, що майже по всій країні відсутне електропостачання не тільки в домівках, а й у судових установах. Наразі суди повідомляють про те, що через відсутність електропостачання не мають можливості повноцінно здійснювати авторозподіл справ, проводити та фіксувати судові засідання, вносити рішення до ЄДРСР та інше.

Державна судова адміністрація України вживає всіх необхідних заходів щодо пришвидшення відновлення електропостачання в судових установах та намагається знайти шляхи забезпечення судів альтернативними джерелами електроенергії.

"Так, на жаль, станом на 24 листопада 2022 року, майже по всій Україні велика кількість судів працює в дистанційному режимі через відсутність електрики. Ми, зі свого боку, намагаємось знайти рішення для цього питання. Проводимо наради з мерами обласних центрів, з керівництвом регіональних відділень ДТЕКу, з представниками військових адміністрацій задля того, щоб забезпечити сприяння в безперебійному електропостачанні судам. Ситуація складна, проте ми впораємся. Я хочу висловити щиру вдячність працівникам комунальних служб, ДСНС, суддям, працівникам апаратів судів, громадянам за вашу роботу і незламність. Разом, ми все подолаємо!" – сказав Голова ДСА України Олексій Сальніков, коментуючи поточну ситуацію.

Очільник ДСА України також звернувся до проєктів з надання міжнародної технічної допомоги з проханням сприяти в забезпеченні судів альтернативними джерелами електроенергії.

Пресслужба ДСА України