Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Реєстрація договорів у казначействі: інформація від 7ААС

20 січня 2023, 14:53

Під час запровадженого в Україні воєнного стану закупівельне законодавство зазнає чимало змін, адже необхідно, враховуючи умови сьогодення, забезпечувати належне функціонування державних органів.

Так, нещодавно внесені зміни до процедури реєстрації договорів у казначействі. 19 січня 2023 року в Офіційному віснику України оприлюднений наказ Міністерства фінансів України від 16.12.2022 №439, яким змінено Порядок реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України. Зокрема, у другому абзаці пункту 2.2 глави 2 Порядку виключено слова  «звіту про результати проведення процедури закупівлі».

Водночас за умови взяття бюджетного зобов’язання, за яким здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг з урахуванням особливостей, визначених законодавством, без застосування процедур закупівель / спрощених закупівель / електронних каталогів для закупівлі товарів розпорядник бюджетних коштів подає до органу Казначейства Реєстр  протягом 7 робочих днів з дати взяття бюджетного зобов’язання або протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік органом Казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів).

 З огляду на внесені зміни Замовникам варто враховувати особливості проведення процедури закупівлі.

За інформацією відділу аудиту, ревізії та планово-фінансової діяльності